• Přehledné info pro spotřebitele
• Jak si půjčit pohodlně a bezpečně
• Na jaká rizika si dát pozor

Pozor: Informace byly platné ke dni publikování článku. Je možné, že ne všechny údaje jsou stále aktuální.

Půjčky na směnku ihned

15. březen 2014

Směnečný zákon zcela změnil a rozšířil možnosti půjčení peněz. Směnka je skvělý nástroj pro jistotu věřitele a velmi pohotový prostředek pro získání peněz dlužníkem. Jenom několik údajů na obyčejném papíru, který znamená jistotu pro obě strany, může zajistit velmi vysokou částku půjčených prostředků.

Pohotové řešení

Domluvte se nebo zašlete dotazník a sjednejte si několik set tisíc ihned. Nemusíte čekat na výpisy z katastrů nebo movité ručitele. Směnka je dostatečným krytím pro půjčení skutečně závratně vysokých částek.Je totiž jednoduše žalovatelná a je v podstatě uznáním závazku včetně přesné částky plnění a doby, kdy mají být prostředky vráceny. Stačí si sednout k jednacímu stolu s tím, kdo chce prostředky poskytnout a jednoduše si domluvit podmínky. K sepsání papíru o několika údajích pak stačí polovina formátu A4.

Jistota pro dlužníka

Obrovskou výhodou půjčky na směnku ihned je také jistota pro toho, kdo si půjčku sjednal. K půjčení peněz není totiž potřeba žádná smlouva, která může obsahovat mnoho nepochopitelných a těžce stravitelných podmínek a právních obratů. Vše totiž v podstatě obsahuje Směnečný zákon a v samotné směnce jsou jen jednoznačné údaje. Směnka kryje záda ve věci úroku z prodlení, který je dán zákonem a pokud obsahuje všechny náležitosti, nemůže dojít k žádným nesrovnalostem.

Značná částka

Půjčky na směnku jsou tak vyhledávanou možností pro investory. Někteří mají k dispozici statisícové i milionové částky, které by bez ručení jinak nepůjčili. Takto jim ale postačuje podpis na směnce, protože mají jistotu, že závazek nebude zpochybněn a případné problémy se řeší mnohem rychleji než žaloba. Na směnku se tak dají získat značné prostředky, které u jiných druhů půjček získat nejde.

Bez rizika

Obě strany tím, že neriskují, se mohou velice rychle na čerpání peněz domluvit. Rychlé půjčky na směnku se dají získat přes soukromou osobu nebo přes společnost. V obou případech si strany dohodnou přesné termíny plnění, na kterých později nejde nic měnit. Takto jsou zajištěny rovnocenné podmínky, jaké smluvním stranám zajišťují půjčení peněz a splnění vzájemných závazků.Náš TIP: Informace o možnosti půjček online snadno a rychle se dočtete na webu Maxi-půjčky.cz.

Další témata:

Kreditní karty Citibank
Co je to termínovaný vklad
Jak získat výpis z registru dlužníků
Co je to rozhodčí doložka ve smlouvě
K čemu slouží registry dlužníků
Půjčky bez registru ihned online
Půjčka bez ručení nemovitostí

Půjčky bez registru a Solusu
Rychlé půjčky na směnku
Spotřebitelský úvěr výhodně
Hotovostní půjčky ihned na účet
Půjčka před SMS
Na co pamatovat při uzavírání půjček

Doporučujeme:

Nemáte příjem nebo svůj příjem nemůžete doložit? Řešením pro Vás může být půjčka bez doložení příjmu - jedná se o velmi dostupnou půjčku bez ručení a zástavy na cokoliv. Více informací o různých typech půjček se můžete dozvědět na Maxi-půjčky.cz. Uvažujete o koupi sušičky na prádlo? Užitečné informace najdete na stránkách www.sušičky-prádla-test.cz.

© 2014 Půjčky-bez-potvrzení-o-příjmu-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.

Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.
Web slouží pouze jako zdroj informací shromážděných z jiných dostupných zdrojů.