• Přehledné info pro spotřebitele
• Jak si půjčit pohodlně a bezpečně
• Na jaká rizika si dát pozor

Pozor: Stránka může obsahovat neaktuální informace. Údaje byly platné ke dni publikování článku.

Půjčky na směnku

18. leden 2014

V obrovské nabídce nejrůznějších úvěrových produktů řady společností by si měl na ten správný program dnes přijít opravdu jakýkoliv klient. Jedním z typů půjček je také půjčka na směnku.Charakteristika půjčky na směnku

Půjčky na směnku jsou druhem úvěru, kdy je nutné, aby klient, kterému je zapůjčena hotovost, podepsal kromě smlouvy o úvěru také směnku, na konkrétní požadovanou částku.

Co je to směnka

Směnka představuje obchodovatelný cenný papír, který opravňuje jejího majitele, aby mohl vyžadovat zaplacení konkrétní částky na daném místě a daném čase. Směnka je tedy úvěrový a platební nástroj, který jasně vymezuje vztahy a práva mezi dlužníkem a poskytovatelem finančních prostředků.

Půjčky na směnku jsou standardně poskytovány nebankovními finančními institucemi, případně soukromými osobami.

Klady a zápory půjček na směnku

Online půjčky bez registru ihned

Půjčky na směnku se vyznačují charakteristickými znaky, které rovněž vypovídají jak o kladech, tak i záporech těchto úvěrů. Pozitivem je bezesporu snadná dostupnost půjčky a minimum požadovaných informací o vaší osobě.

Prostřednictvím směnky je také vše řádně ošetřeno, v případě problémů na jakékoliv straně se nabízí velmi jednoduché, zpravidla právní řešení.

Půjčky na směnky mají svá rizika

Nevýhodou je potom většinou vyšší úroková sazba a tím pádem i RPSN. Rovněž je potřeba při sjednávání zvýšena pozornost a přečtení a hlavně pochopení všech podmínek smlouvy.

Náš TIP: Informace o možnosti půjček online snadno a rychle se dočtete na webu Maxi-půjčky.cz.
© 2014 Půjčky-bez-potvrzení-o-příjmu-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.

Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.
Web slouží pouze jako zdroj informací shromážděných z jiných dostupných zdrojů.