• Přehledné info pro spotřebitele
• Jak si půjčit pohodlně a bezpečně
• Na jaká rizika si dát pozor

Pozor: Informace byly platné ke dni publikování článku. Je možné, že ne všechny údaje jsou stále aktuální.

Výhodné spotřebitelské úvěry

17. srpen 2015

Život na úvěr je čím dál modernější. Banky nabízejí klientům rychlé půjčky, před schválené spotřebitelské úvěry či kreditní karty, které lze snadno získat u stánku.

Neúčelový spotřebitelský úvěr

Neúčelový spotřebitelský úvěr může být vhodným řešením jak si půjčit. Použijte přehledné srovnání spotřebitelských úvěrů a hotovostních půjček. Spotřebitelské úvěry jsou v ČR nabízeny jak bankovními tak nebankovními institucemi na krytí nejrůznějších ne-podnikatelských potřeb klientů.Definice spotřebitelský úvěr

Pojem spotřebitelského úvěru je zaveden v § 1 zákona o spotřebitelském úvěru jako legislativní zkratka pro „odloženou platbu, půjčku, úvěru nebo jinou obdobnou finanční službu poskytovanou nebo přislíbenou spotřebiteli věřitelem, nebo zprostředkova¬telem“. Tak, jako je „spotřebitelský úvěr“ kategorií na pomezí ekonomie a práva, protože určité právní postavení je přisouzeno všem finančním službám, které hrají určitou ekonomickou roli, pojmem na tomto pomezí jsou i „úvěrové registry“ („registry dlužníků“).Náš TIP: Informace o možnosti půjček online snadno a rychle se dočtete na webu Maxi-Půjčky.cz.

Další témata:

Kreditní karty Citibank
Co je to termínovaný vklad
Jak získat výpis z registru dlužníků
Co je to rozhodčí doložka ve smlouvě
K čemu slouží registry dlužníků
Půjčky bez registru ihned online
Půjčka bez ručení nemovitostí

Půjčky bez registru a Solusu
Rychlé půjčky na směnku
Spotřebitelský úvěr výhodně
Hotovostní půjčky ihned na účet
Půjčka před SMS
Na co pamatovat při uzavírání půjček

Doporučujeme:

Nemáte příjem nebo svůj příjem nemůžete doložit? Řešením pro Vás může být půjčka bez doložení příjmu - jedná se o velmi dostupnou půjčku bez ručení a zástavy na cokoliv. Více informací o různých typech půjček se můžete dozvědět na Maxi-půjčky.cz. Uvažujete o koupi sušičky na prádlo? Užitečné informace najdete na stránkách www.sušičky-prádla-test.cz.

© 2014 Půjčky-bez-potvrzení-o-příjmu-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.

Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.
Web slouží pouze jako zdroj informací shromážděných z jiných dostupných zdrojů.