• Přehledné info pro spotřebitele
• Jak si půjčit pohodlně a bezpečně
• Na jaká rizika si dát pozor

Financování zdravotní péče

27. září 2023

Některé zdravotní zákroky hradí zdravotní pojišťovny, jiné si klienti klinik musejí platit sami. Co dělat v případě, že zájemci o chirurgický, estetický či jiný zákrok neseženou dostatek hotovosti? Požádat mohou o peníze své příbuzné nebo využít bankovní či nebankovní úvěr bez prokazování účelu.

Na zdravotní péči pouze neúčelové půčky

Zatímco v minulosti mohli zájemci zaplatit svou zdravotní péči účelovým spotřebitelským úvěrem Medifin od Home Credit, v současné době společnost tento typ půjčky nenabízí. Ani jiné úvěrové společnosti neposkytují půjčky určené účelově pro hrazení zdravotních zákroků. Jaké mají osoby se zdravotními problémy možnosti?

Příklad dostupné nebankovní půjčky

Home Credit

Na stránkách Home Credit si zájemci o úvěr mohou nastavit výši úvěru od 10 do 250 tisíc korun a dobu splatnosti od 36 do 96 měsíců. K vyřízení půjčky jim stačí pouze dva doklady, například občanský a řidičský průkaz. Společnost si neúčtuje poplatky za vyřízení, vedení ani předčasné splacení půjčky. Peníze klienti obdrží ihned po podpisu smlouvy. Řádně splácející klienti si mohou odložit splátku, jestliže zaplatili prvních 6 splátek.

Příklad výhodné bankovní půjčky

ČSOB Půjčka na cokoliv

Pokud klienti mohou doložit svůj příjem a prokážou dostatečnou bonitu, mohou získat Půjčku na cokoliv od ČSOB. Zájemci nedokládají, na co peníze využijí. Banka posuzuje každou žádost individuálně a vyhodnocuje schopnost klienta splácet. Lidé mohou požádat až o 800 tisíc korun s dobou splatnosti do 8 let. Úvěr vyřídí přes internet, přes telefon nebo osobně na pobočce. Parametry půjčky si klienti nastaví sami. Podmínkou pro získání úvěru je čistý negativní registr dlužníků.


© 2014 Půjčky-bez-potvrzení-o-příjmu-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.

Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.
Web slouží pouze jako zdroj informací shromážděných z jiných dostupných zdrojů.