• Přehledné info pro spotřebitele
• Jak si půjčit pohodlně a bezpečně
• Na jaká rizika si dát pozor

Důležité! Věnujte pozornost datu vzniku článku, informace zde obsažené byly platné ke dni jeho publikování. Ověřte si údaje i z jiných zdrojů. Neneseme žádnou zodpovědnost za chybnou interpretaci.

Kreditní karty Citibank

18. duben 2014

Nechcete se spoléhat pouze na to, kolik peněz máte v peněžence? Rádi byste měli k dispozici neustálou finanční rezervu? Pak by vám neměla chybět některá z kreditních karet Citibank. Tato banka má dlouhou historii a tradici, svým klientům poskytuje finanční služby na vysoké úrovni. K bohatému portfoliu produktů patří i různé druhy kreditních karet. Jaká bude pro vás ta pravá?

Citi Life

Kreditka Citi Life je bezkontaktní, nemusíte ji tedy nikdy dávat z ruky. Bezúročné období trvá až 55 dní! Získat můžete bonus 2000 Kč za platby kartou nebo 2% zpět z každého nákupu.Citi MALL.cz

Na rozdíl od klasické kreditní karty poskytuje kreditka Citi MALL.cz výhody během nákupů na MALL.cz. za platbu v minimální výši 2000 Kč u této společnosti můžete využít splátky za zvýhodněný úrok a doba splatnosti pro vás bude 12 až 24 měsíců.

Citi Opus

Jste z Libereckého kraje a cestujete často hromadnou dopravou? Pak pouvažujte o kreditní kartě Citi Opus. Tato karta vám umožní využít výhody kreditky a zároveň rozložit si cenu za roční jízdenku na MHD v Libereckém kraji do 12 splátek bez úroku.

Citi BILLA

Tato karta bude atraktivní pro zákazníky obchodního řetězce Billa. Spojuje totiž výhody členství v Billa Bonus Clubu a vlastnictví kreditky. Za každý nákup v BILLA obdržíte díky kreditní kartě Citi BILLA nazpět 3% z platby.

Citi Classic

Za vedení kreditky Citi Classic nic neplatíte a při úhradě kreditky v bezúročném období, které je 55 dní, vás nezaskočí žádný úrok. Limit si zde můžete nastavit až ve výši čtyřnásobku vaší čisté měsíční mzdy.

Citi Gold

Kreditní karta Citi Gold je vhodná zejména pro náročnější klienty. Její úvěrový limit je totiž až do 600 000 Kč.

O2 Citi

Využíváte služeb O2? S kreditkou O2 Citi získáte slevu až 40% na vyúčtován služeb O2, sleva může maximálně dosáhnout výše 4 000 Kč.

Shell MasterCard

Získat zpět bonus 5 % z ceny tankování paliva vám umožní kreditní karta Shell MasterCard od Citibank, díky tomu měsíčně ušetříte až 500 Kč.


© 2014 Půjčky-bez-potvrzení-o-příjmu-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.

Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.
Web slouží pouze jako zdroj informací shromážděných z jiných dostupných zdrojů.