• Přehledné info pro spotřebitele
• Jak si půjčit pohodlně a bezpečně
• Na jaká rizika si dát pozor

Důležité! Věnujte pozornost datu vzniku článku, informace zde obsažené byly platné ke dni jeho publikování. Ověřte si údaje i z jiných zdrojů. Neneseme žádnou zodpovědnost za chybnou interpretaci.

Půjčka bez registru a Solusu ihned

12. únor 2014

Půjčili jste si v minulosti finanční obnos a kvůli pozdnímu splácení jste se ocitli v registru dlužníků nebo Solusu? Potřebujete nutně půjčit peníze, ale banky vás odmítly kvůli záznamu v registrech? Ideálním řešením je obrátit se na některou z ověřených nebankovních společností.

Co je registr a Solus

V registru dlužníků se evidují osoby a organizace, které se zpožďují ve splátkách nebo je nesplácí. Banky si v nich zjišťují spolehlivost klientů. Solus sdružuje právnické osoby a do jeho registru se zapisují údaje o dlužníkovi. To přispívá k větší přehlednosti ohledně zadlužení a poskytuje cenné informace nejen dlužníkům, ale hlavně bankám a nebankovním subjektům.Nebankovní společnosti vám pomohou

Stačí, abyste nezaplatili složenku za telefon, a rázem jste pro banku „problémovým“ zákazníkem. Přijde vám to nespravedlivé? Vstříc vám vyjdou nebankovní společnosti, které mají benevolentnější podmínky pro získání úvěru. Požádáním o Půjčku bez registru a Solusu tyto společnosti nepátrají v registrech po tom, zda v nich máte nějaký záznam, ani se vás neptají na vaše další půjčky.

Půjčte si, kolik potřebujete

Půjčka bez registru a Solusu je vhodným řešením, když potřebujete peníze před výplatou. Zažádat obvykle můžete o částku do 10 000 Kč a splatit ji do jednoho měsíce. Půjčit si můžete i větší částku, ale je zapotřebí počítat s vyšší úrokovou sazbou. Peníze vám budou připsány na běžný účet nebo vyplaceny hotově. Nikomu se nemusíte zpovídat, na co peníze použijete. Využijte této nabídky a ulehčete rodinnému rozpočtu!Náš TIP: Informace o možnosti půjček online snadno a rychle se dočtete na webu Maxi-Půjčky.cz.
© 2014 Půjčky-bez-potvrzení-o-příjmu-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.

Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.
Web slouží pouze jako zdroj informací shromážděných z jiných dostupných zdrojů.