• Přehledné info pro spotřebitele
• Jak si půjčit pohodlně a bezpečně
• Na jaká rizika si dát pozor

Důležité! Věnujte pozornost datu vzniku článku, informace zde obsažené byly platné ke dni jeho publikování. Ověřte si údaje i z jiných zdrojů. Neneseme žádnou zodpovědnost za chybnou interpretaci.

Výhodné spotřebitelské úvěry

17. srpen 2015

Život na úvěr je čím dál modernější. Banky nabízejí klientům rychlé půjčky, před schválené spotřebitelské úvěry či kreditní karty, které lze snadno získat u stánku.

Neúčelový spotřebitelský úvěr

Neúčelový spotřebitelský úvěr může být vhodným řešením jak si půjčit. Použijte přehledné srovnání spotřebitelských úvěrů a hotovostních půjček. Spotřebitelské úvěry jsou v ČR nabízeny jak bankovními tak nebankovními institucemi na krytí nejrůznějších ne-podnikatelských potřeb klientů.Definice spotřebitelský úvěr

Pojem spotřebitelského úvěru je zaveden v § 1 zákona o spotřebitelském úvěru jako legislativní zkratka pro „odloženou platbu, půjčku, úvěru nebo jinou obdobnou finanční službu poskytovanou nebo přislíbenou spotřebiteli věřitelem, nebo zprostředkova¬telem“. Tak, jako je „spotřebitelský úvěr“ kategorií na pomezí ekonomie a práva, protože určité právní postavení je přisouzeno všem finančním službám, které hrají určitou ekonomickou roli, pojmem na tomto pomezí jsou i „úvěrové registry“ („registry dlužníků“).Náš TIP: Informace o možnosti půjček online snadno a rychle se dočtete na webu Maxi-Půjčky.cz.
© 2014 Půjčky-bez-potvrzení-o-příjmu-ihned.cz, všechna práva vyhrazena.

Provozovatel tohoto webu neposkytuje ani nezprostředkovává spotřebitelské úvěry.
Web slouží pouze jako zdroj informací shromážděných z jiných dostupných zdrojů.